MKS Janowianka Janów Lubelski - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

janowianka94
mucza8

Pogoda

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Ostatni mecz sezonu!

• autor: mucza8, 2013-06-20 09:18

Już w sobotę, 22 czerwca MKS Janowianka będzie podejmować w ostatnim meczu sezonu 2012/13 Ładę Biłgoraj. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie, bo obie drużyny będą chciały pożegnać się z sezonem w należytym stylu.

Janowianka w ostatnim spotkaniu uległa TOP 54 Biała Podlaska 2:3, jednak to konsekwencja braku składu, na mecz pojechaliśmy w 11, z kilkoma juniorami młodszymi, a mimo to podjęliśmy walkę.

Teraz czas na Ładę Biłgoraj, w rundzie jesiennej nasi zawodnicy okazali się bezapelacyjnie lepsi, pokonując rywali aż 5-0, strzelając wszystkie bramki w drugiej odsłonie meczu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na ostatni mecz naszych juniorów, zwycięstwo pozwoli nam zająć wysokie 6 miejsce (zależy to również od wyniku meczu Tomasovii) na koniec sezonu 2012/13 mimo bardzo słabej rundy jesiennej.

MKS JANOWIANKA vs. Łada Biłgoraj - 22 czerwca, 12:30 Stadion MKS!

Mecz na remis..

• autor: mucza8, 2013-06-01 12:11
Mecz bez emocji, gdyż obie drużyny zajmują miejsce w środku tabeli i o nic już nie walczą. Na początku spotkania Wojciech Niedziałek zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. Chwilę później skrzydłowy gospodarzy wykorzystał złe ustawienie defensywy i dość szczęśliwie umieścił piłkę w siatce. Po zdobytej bramce, na murawie niewiele się działo, ale to zawodnicy z Radzynia kontrolowali przebieg spotkania.Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli bardziej zmotywowani, częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali większe zagrożenie pod bramką rywala. Skutkiem tego była bramka Pawła Misia po składnej akcji całego zespołu w 84 minucie. Niecałe 2 minuty później pozornie niegroźny strzał 'Jawora' z około 30 metrów zatrzymał się na poprzeczce, a piłka po efektownej dobitce przeleciała obok słupka. W doliczonym czasie gry Dawid Jargieło z bardzo bliskiej odległości nie wykorzystał piłki meczowej i nasi piłkarze wrócili z 1 punktem z trudnego terenu.

Ciężko wymęczony remis..

• autor: mucza8, 2013-05-24 13:35
Raz na wozie, raz pod wozem. Tak można nazwać dzisiejszy mecz naszej drużyny. Od początku to Janowiacy dominowali, wykorzystując fakt, że gospodarze rozpoczęli mecz w 10 i w 8.minucie za sprawą Pawła Niscióra otworzyli wynik. Następne minuty to wyrównana gra obu zespołów, lecz to miejscowi gracze mieli lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Do przerwy 1:0. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, obie drużyny raz po raz zagrażały bramce przeciwników. W 73 minucie drugie trafienie zaliczył Paweł Nisciór. I wtedy do roboty wzięli się zawodnicy Dwernickiego. Szybko zdobyli 2 gole i mecz zakończył się remisem. Janowianka spotkanie kończyła w 10, ponieważ z powodu kontuzji i braku zmian boisko opuścił Paweł Miś, który dołączył do Mateusza Pizonia, któremu w 68 min. po raz trzeci odnowiła się kontuzja kolana.

Motor pokonany!

• autor: mucza8, 2013-05-19 10:56

Nasi juniorzy zrewanżowali się wczoraj za wysoką porażkę w poprzedniej rundzie Motorowi Lublin. Bramki dla naszego zespołu strzelali: M.Kolasa i A.Staszowski. W meczu nie obyło się również bez wielu ostrych starć i kartek. Z boiska wylecieli M.Kolasa i K.Małek.

MKS JANOWIANKA 2:1 Motor Lublin

Mecz 2012-11-10, 13:00

herb Łada 1945 Biłgoraj 0:5 herb MKS Janowianka Janów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj   MKS Janowianka Janów Lubelski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Wisła PuławyMKS Janowianka Janów Lubelski
KS Wisła Puławy 5:0 MKS Janowianka Janów Lubelski